Telif Hakkı

ÜÇ-EL Ayakkabı A.Ş. bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, bilgileri ve görsel unsurları önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Metinler, resimler, çizimler, ses, animasyon, video dosyaları telif hakkına tabidir. Bu düzenlemeler ticari kullanım amacıyla kopya edilemez, değiştirilemez, dağıtılamaz veya diğer sitelere gönderilemez.

Markalar

Aksi belirtilmedikçe, ÜÇ-EL Ayakkabı A.Ş. internet sitesinde yer alan tüm markalar, model isimleri, şirket logoları ve amblemleri marka haklarına tabidir.


Sorumluluğun Sınırlandırılması

ÜÇ-EL Ayakkabı A.Ş. bu internet sitesinde verilen bilgilerin doğruluklarını, yanlış veya eksik bilgi içermediklerini garanti etmemektedir ve bu bilgilerdeki hatalar nedeniyle sorumlu değildir. Güncel ve geçerli bilgiler için bölgenizdeki bayi ile temasa geçiniz.

Bu internet sitesi, ÜÇ-EL Ayakkabı A.Ş.' nin kontrolünde olmayan dış siteler ile bağlantılar içerir. Bu bağlantılar kullanıcıların kolaylığı için sağlanmaktadır ve bağlantılı herhangi bir sitenin içeriği ÜÇ-EL Ayakkabı A.Ş. tarafından onaylanmamıştır. Bu siteler ile ilgili sorumluluk kullanıcıya aittir.
DÜNYA KALİTE ÖDÜLÜ